PDI – Liceul Pedagogic ”Taras Sevcenko” Sighetu Marmatiei

Pdi-2013-2017-liceul-pedagogic-taras-sevcenko

ROFUIP 2015-2016

ROFUIP 2015-2016

clasa a XII-a A – pedagogic


LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

 TABEL NOMINAL

cu elevii clasei a XII-a A

 

Nr. crt. Numele şi prenumele elevului

Clasa

Nr. matricol

1 ANDREI GH. DANIELA

XII-a A

68 / V

2 BODNARIUC I. LOREDANA – ALEXANDRA

XII-a A

69

3 BUZULECIU V. ALEXANDRU – VIOREL

XII-a A

70

4 COLOPELNIC I. ADRIANA – DANIELA

XII-a A

71

5 CURELEAC N. CRISTINA – MARIA

XII-a A

72

6 DEMIANCIUC M. DANIEL – ADRIAN

XII-a A

73

7 IERIMA V. SIMONA – ADELINA

XII-a A

74

8 ILCO I. RAHELA – ALEXANDRA

XII-a A

75

9 KVASCIUC I. IONELA – MIHAELA

XII-a A

76

10 LAURIUC ŞT. MARIANA

XII-a A

77

11 LEVA GH. DANIEL – BENIAMIN

XII-a A

78

12 MALEARCIUC N. ESTERA – PAULINA

XII-a A

79

13 MALIAR M. MIRCEA – NICOLAE

XII-a A

80

14 MARUSCSAK V. BIANCA – NICOLETA

XII-a A

81

15 MATUS N. DANIEL – MIHAI

XII-a A

82

16 ONCEA ŞT. MIHAELA – TETIANA

XII-a A

83

17 PANAS I. ANCA – IULIANA

XII-a A

84

18 PASENCIUC V. JEAN – MIHAI

XII-a A

85

19 PETRIC D. PARASCA

XII-a A

52

20 SEMENIUC M. MARTA – LAVINIA

XII-a A

88

21 SLAVITA P. OXANA

XII-a A

89

22 SPIVALIUC V. DIANA – MARIA

XII-a A

90

23 TIUC M. MIHAI – FLORIN

XII-a A

91

24 ŢIFRAC I. NICOLETA – LAVINIA

XII-a A

92

25 VINCZ M. PAULA – OLIMPIA

XII-a A

93

26 VIŞOVAN N. MARIANA

XII-a A

68

DIRIGINTE,

Prof. Codrea Emilia

clasa a XII-a B – matematică-informatică

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

     An şc. 2013-2014

      TABEL NOMINAL

cu elevii clasei a XII-a B

 

Nr.crt

Numele si prenumele

Clasa

Nr. matricol

1 ALBICIUC I. IONUŢ – DĂNUŢ

XII-a B

94 / V

2 BOICIUC M. MIHAI – SEBASTIAN

XII-a B

95

3 BUMBAR I. MIHAELA

XII-a B

114

DUBOVICI M. MIHAI – CLAUDIU

XII-a B

97

5 GHEORGHEI I. DANIEL – VICTOR

XII-a B

100

6 GRIGOR M. LAURA – MARIA

XII-a B

13/VI

7 IURAC I. ANA – ADRIANA

XII-a B

102

8 LUŢAC  V. IONUŢ – VOLODEA

XII-a B

12/VI

9 MOISUC V. IOAN – OVIDIU

XII-a B

104

10 POPOVICI V. BEATRISA

XII-a B

107

11 ROMANIUC GH. ADRIAN – GHEORGHE

XII-a B

108

12 RUSNEAC A. ALEXANDRU – VALENTIN

XII-a B

109

13 SEKRIYAN S. MARIUS

XII-a B

110

14 ŢIFRAC A. ANDREI – IULIAN

XII-a B

112

 

 Diriginte,

 Prof.  Roatis Cristina

clasa a XI-a A – pedagogic

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

TABEL NOMINAL

cu elevii clasei a XI-a A

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Nr. matricol

1 ARBA  -  GEORGE BOGDAN ALIN

XI-a A

124 / V

 2 BOICIUC  M. MIHAELA MARIETA

XI-a A

126

3 COVACI  N. VENIAMINA ASUSENA

XI-a A

128

4 CRAUS  C. MARIUS COSTEL

XI-a A

129

5 CURILEAC P. ROXANA LILIANA

XI-a A

130

6 DABALA I. ANA MIHAELA

XI-a A

131

7 DABALA N. NICOLAE RADU

XI-a A

132

8 DEKET  N. NICOLETA ANCA

XI-a A

133

9 DOBROŢCHI M. ANA

XI-a A

134

10 DOBROŢCHI  V. ANCA SUZANA

XI-a A

135

11 DUCIUC D. LUCIA IONELA

XI-a A

136

12 DZABENIUC  V. NICOLAE VENIAMIN

XI-a A

137

13 GRAPTINA  I. DENNIS IONEL

XI-a A

138

14 HRIN  I. ADINA VIOLETA

XI-a A

139

15 LAURIUC S. IULIAN

XI-a A

140

16 MURŞA  I. MARTA MONICA

XI-a A

142

17 MURSA  S. SERGIU CIPRIAN

XI-a A

143

18 NEAMCIUC A. ANA IONELA

XI-a A

144

19 NEAMCIUC P. ANA MIRELA

XI-a A

145

20 PANAS  I. SAMUEL

XI-a A

146

21 POP  V. MARTA

XI-a A

147

22 PRODANIUC V. MIHAELA VIOLETA

XI-a A

148

23 RUSNAC F. FANEL COSTINEL

XI-a A

149

24 ŞMULIAC  I. MIHAI

XI-a A

150

25 TRAISTA  V. EMANUELA MIRELA

XI-a A

151

26 VINCZ  M. LAURA DANA

XI-a A

152

 

 

Diriginte,

Prof. Hreniuc Marta

clasa a XI-a B – matematică-informatică

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

TABEL NOMINAL

       cu elevii clasei a XI-a B

Nr. Crt.

Numele si prenumele

Clasa

Nr. matricol

1 BILICI I. MARIA

XI-a B

153 / V

BUMBAR  I. LENUŢA

XI-a B

15/VI

3 CORJUC I. NATASA

XI-a B

154

4 GODENCIUC I. COLEA

XI-a B

11/VI

HOSCIUC N. MARIANA

XI-a B

158

6 HRIŢIUC N. NICOLAE

XI-a B

101

7 LEMAC V. ANCA-MADALINA

XI-a B

141/V

PETRETCHI – LILIANA

XI-a B

161

9 ROMANIUC A. ALEXANDRA LIUBA

XI-a B

162

10 SPIVALIUC I. ROXANA MARIA

XI-a B

164

11 SZAULIC V. ALEXANDRU VASILE

XI-a B

165

Diriginte,

Prof. Fertadi Marian

clasa a X-a A – pedagogic

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

TABEL NOMINAL

       cu elevii clasei a X-a A

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Nr. matricol

1 ANDREICA  D. MARINELA

X-a A

170/V

2 BOOT  E. ARMANDA-DENISA

X-a A

171

3 BOZSUK  N. IVAN-ADRIAN

X-a A

172

4 BRÎNZANEC  V. VASILE-LUCAS

X-a A

173

5 CAIL  N. IONELA-PAULINA

X-a A

174

6 CORSIUC  I. IOAN

X-a A

175

7 DRIMUŞ  V. VASILE

X-a A

176

8 DUBOVICI  V. DIANA

X-a A

198

9 DURUTTYA   S. MARTHA-LARISA

X-a A

177

10 HAURELIAC  N. VERONICA

X-a A

178

11 HUSARCIUC  G. GEORGETA-MIROSLAVA

X-a A

179

12 IFTIMICIUC  D. DENISA-DUMITRA

X-a A

180

13 IURCUŢ  V. LAVINIA

X-a A

181

14 KOSZOVAN  V. VASILE-DANIEL

X-a A

182

15  LAVIŢĂ  M. OXANA

X-a A

183

16 MALIARCIUC  N. NICOLAE-ALIN

X-a A

184

17 MITITEL  G. SIMONA

X-a A

185

18 MOISIUC  A. ANDREI-DARIUS

X-a A

186

19 MOISUC  V. BOGDAN-CLAUDIU

X-a A

187

20 PETROVAI  I. CARMEN-LAVINIA

X-a A

188

21 POPOVICI  V. VASILICA-MIHAELA

X-a A

189

22 RAHOVAN  N. CARINA

X-a A

190

23 RECALĂ  I. ALEXANDRU-IONUŢ

X-a A

191

24  SMULEAC I. MARUSIA-VASILENA

X-a A

16/VI

25 ŞANTA  N. ANA-MARIA

X-a A

192

26 TAFICIUC  M. MARIAN-VASILE

X-a A

193

27 TERNUSCHI  T. ANDREEA-MINODORA

X-a A

194

28 VOLOSCIUC  P. GABRIELA-DANA

X-a A

195

Diriginte,

Prof.  Steliac Dumitru

clasa a X-a B – matematică-informatică

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

TABEL NOMINAL

       cu elevii clasei a X-a B

Nr. Crt.

Numele si prenumele

Clasa

Nr. matricol

1 BABINECZ  S. IAROSLAU NICOLAE

X-a B

125  / V

2 CZIFRAC N. NICOLAE ANDREI

X-a B

17 / VI

3 DOBROŢCHI  M. MIHAI

X-a B

197

4 GODENCIUC  I. IOAN

X-a B

199

5 LUPŞAC  V. MARIAN

X-a B

200

6 LUPŞAC  V. MARIUS

X-a B

1/VI

7 MATIASCIUC  G. MARIUS

X-a B

2

8 PASENCIUC  V. DAVID-VASILE

X-a B

10

9 PASENCIUC D. PAVEL-DAN

X-a B

4 / VI

10 PRONIUC  I. IOAN-CRISTIAN

X-a B

5

11 RAHOVAN  I.  MARIAN

X-a B

6

12 ROMANIUC  S. COSMIN

X-a B

7

13 RUSNAC  N. MARIANA-ALEXANDRA

X-a B

8

14 ŢIFRAC  M. MARIA-DANIELA

X-a B

9

15 VIŞOVAN V. IOAN MIHAI

X-a B

166

 

Diriginte,

Prof. Ardelean Gheorghe

clasa a IX-a A – pedagogic

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

TABEL NOMINAL

cu elevii clasei a IX-a A

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Nr. matricol

 1 BILANIUC I. DANIEL

IX-a A

18/VI

2 BLEDEA V. RADU VASILE

IX-a A

19

3 BOBRIUC V. ORESIA MARUSIA

IX-a A

20

4 BONDIUC G. MARIA ADRIANA

IX-a A

21

 5 DEMIANCIUC I. MARIUS ROBI

IX-a A

22

6 DOBROŢCHI V. ALEXANDRU VOINICEL

IX-a A

23

 7 DUCIUC D. ANDREEA CLAUDIA

IX-a A

24

DZIŢAC G. MELANA

IX-a A

25

9 GODENCA G. IONELA DIANA

IX-a A

26

10 GRAPTINA I. LUCAS FLORIN

IX-a A

27

11 HOLOCICI V. ALEXANDRU IULIAN

IX-a A

28

12 LUPŞAC I. MARIETA IONELA CRISANTA

IX-a A

29

13  MALEARCIUC V. LARISA MARIA

IX-a A

30

14 MASCALIUC – REBECA GEORGIANA

IX-a A

31

15 MURŞA S. MIHAI MARIAN

IX-a A

32

16 OLARIU V. VALENTINA LAVINIA

IX-a A

33

17 ONCIA I. MARIA ILEANA

IX-a A

34

18  PETREACĂ C. MĂLINA

IX-a A

35

19 PRODANIUC I. ANDREEA IONELA

IX-a A

36

20 RUSNEAC A. RAFAEL COSMIN

IX-a A

37

21 STAN V. BOGDAN DENIS

IX-a A

38

22 SURDUC M. SABIN NICOLAE

IX-a A

39

23 ŞOFINEŢ P. SORIN MARIAN

IX-a A

40

24 ŞOFINEŢ V. IOAN NICU

IX-a A

41

25 ŞORBAN I. MIHAELA

IX-a A

42

 

Diriginte,

Prof.  Senkiv-Ferţadi Oksana

clasa a IX-a B – matematică-informatică

 

LICEUL PEDAGOGIC

„TARAS SEVCENKO”

SIGHETU  MARMATIEI

 

An şc. 2013-2014

TABEL NOMINAL

cu elevii clasei a IX-a B

Nr. crt.

Numele şi prenumele elevului

Clasa

Nr. matricol

1 ANDRASCIUC I. IONELA

IX-a B

43/VI

2 BENZAR V. BIANCA IONELA

IX-a B

44

3 BUD G. LARISA ADINA

IX-a B

45

 4 CHIFA A. IOAN

IX-a B

46

CZIFRAK N. ANA  MARIA

IX-a B

47

6 DĂBALĂ N. ZOIA GALINA

IX-a B

48

7 DOMBROVSCHI V. LAVINIA IONELA

IX-a B

49

DRIMUŞ F. IONUŢ FEDOR

IX-a B

50

DRIMUŞ V. VASILE

IX-a B

51

10 FANGLI P. PAULINA NATALIA

IX-a B

52

 11 FĂRCĂŞESCU S. LAURENŢIU DANIEL

IX-a B

53

 12 GRIJAC V. BOGDAN MARIAN

IX-a B

54

 13 HERA I. MARIAN SERIOJA

IX-a B

55

14  LONGA D. IRINA

IX-a B

56

15 LUPŞAC V. VASILE

IX-a B

57

16 MALIAR M. MĂDĂLIN MIHAI

IX-a B

58

17 MARFICI I. IONUŢ JIMY

IX-a B

59

18 MARICEC I. DENIS

IX-a B

60

19  MICHNEA M. MIHAI

IX-a B

61

20 PRODANIUC M. LIUBA

IX-a B

62

21 SPIVALIUC I. MALVINA ILEANA

IX-a B

63

22 ŞOFINEŢ G. SANDU

IX-a B

64

23 TIUC M. VASILE IOAN

IX-a B

65

24 TIVADAR P. RALUCA LENUŢA

IX-a B

66

25 ŢIPLE I. MIŞA SEBASTIAN

IX-a B

67

 

 

Diriginte,

Prof. Malearciuc Oksana